Patronujemy

Wersja do wydrukuSend by emailWersja PDF

Planszówki po raz kolejny opanują PGE Narodowy

Obrazek
Fot.

Nieco wcześniej niż w roku ubiegłym i z jeszcze bogatszym programem. Planszówki na Narodowym już 21 października na PGE Narodowym w Warszawie.

Planszówki na Narodowym to święto wszystkich fanów gier planszowych, ale także tych, którzy chcieliby poznać fenomen tej rozrywki. Poprzednie edycje gromadziły prawie dziesięć tysięcy fanów analogowej rozrywki każda, w tym roku spodziewana jest podobna frekwencja.

W ciągu jednego dnia PGE Narodowy staje się miejscem, gdzie młodzi, dorośli, całe rodziny mogą poznać najnowsze tytuły, jakie ukazały się na rynku. Dlatego też organizatorzy zapraszają planszówkowiczów w każdym wieku – od przedszkolaków, dla których stworzona zostanie specjalna sala z grami dla najmłodszych, przez nastolatków, dorosłych, aż po seniorów i seniorki, którzy mogą odkryć to wyjątkowe hobby.
Na wszystkich uczetsników będą czekały m.in.:
– wielka wypożyczalnia gier,
– strefa dla dzieci,
– gry familijne i dla wymagających graczy,
– nowości i prototypy,
– stoiska wydawców.

Jest to także moment, aby sprawdzić swoje umiejętności w licznych turniejach, jakie zostały przygotwane specjalnie na tę okazję.

Na stoiskach wystawców będzie można o grach dowiedzieć się więcej, ale także zakupić gry, zazwyczaj po atrakcyjniejszych niż w sklepach cenach. Warto zatem zapisać w kalendarzu tę datę: 21 października, wstęp wolny. Organizatorzy zapraszają w godzinach 10-20.

Jak co roku w Warszawie odbywa się wyjątkowa, jednodniowa impreza poświęcona grom planszowym – Planszówki na PGE Narodowym.
Wejście na Planszówki na PGE Narodowym nie wiążę się z żadnymi opłatami, a organizatorzy
W tym roku nie zabraknie żadnej z tak lubianych przez bywalców Planszówek na PGE Narodowym atrakcji. Wszystkich uczestników imprezy zapraszamy do skorzystania z takich punktów programu jak:
,
Zapraszamy w imieniu organizatora: Stowarzyszenia Miłośników Fantastyki „Avangarda”