Patronujemy

Zdrowie i uroda

Obrazek
17 stycznia 2017
w każdy czwartek i piątek (również w czasie ferii szkolnych) w godzinach 18:00-19:30 Rezerwacja terminu tel. 604 555 665 albo mailowo: gabinet@edubrain.com.pl Doradzamy w bardzo różnych problemach, takich jak:
Fot. Unsplash
10 stycznia 2017
Jak moje dziecko spędzi dziś czas? Co będzie jadło i piło? To pytania, na które co dnia muszą odpowiadać sobie rodzice przedszkolaka. To właśnie od tych codziennych decyzji zależy dalszy, prawidłowy rozwój i zdrowie dziecka.
Photo credit: USDAgov via Foter.com / CC BY
9 stycznia 2017
Wraz z nadejściem stycznia, wielu z nas, aby dotrzymać postanowień noworocznych, przechodzi na dietę. Dbanie o zdrowie jest bowiem jedną z najczęściej deklarowanych zmian, którą chcemy wprowadzić w nowym roku.
Obrazek
9 grudnia 2016
Zakażenia wirusowe, możliwości współczesnej wakcynologii
Obrazek
6 grudnia 2016
„Mój syn potrafi teraz skupić się dłużej na nauce, pamięta co mówił nauczyciel podczas lekcji, mniej się stresuje przed sprawdzianami.” „Bez problemu zdałam maturę.” „Mam dużo większą jasność myśli, więcej twórczych pomysłów w dziedzinie, w której pracuję”
Obrazek
28 listopada 2016
Fundacja RoRo zaprasza na spotkanie poświęcone zdrowemu odżywianiu. Tym razem dietetycy ze Stacji Wellness wezmą pod lupę dietę bezglutenową oraz jej wpływ na zdrowie nasze i naszych dzieci. Jak myślicie, czy jedzenie bez glutenu to kolejna moda? A może to kolejna dieta cud?
Obrazek
25 listopada 2016
Soki zagęszczone, soki z soku zagęszczonego, soki NFC, soki pasteryzowane, soki 100% i po prostu soki – czym się od siebie różną i co trzeba o nich wiedzieć? Warto znać odpowiedzi na te pytania i nie dać się zwieść mitom, bo sok, niezależnie od rodzaju, to produkt wartościowy, który warto...
Obrazek
22 listopada 2016
Zapraszamy dzieci w wieku 6-15 lat, które doświadczają trudności w uczeniu się, między innymi mają problemy z opanowaniem liter, wolne czytanie, czytanie bez zrozumienia, nieczytelne pismo, liczne błędy w pisowni, trudności w skupieniu uwagi podczas lekcji, duża męczliwość czy wolne tempo...
Obrazek
25 października 2016
Witamina C jest nam dobrze znana. Szczególnie często myślimy o niej w okresie jesieni i zimy, wraz z nadejściem chłodnych, wietrznych i deszczowych dni. Większość z nas wie, że witamina C wzmacnia odporność organizmu, uważamy, że chroni przed przeziębieniem. Ale czy naprawdę wiemy o niej...