Patronujemy

Kina, Teatry i Muzea

Obrazek
3 lutego 2017

Małe dzieci: ciekawe świata wampiry energetyczne, które nie mogą usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Zorganizowanie im czasu to nie lada wyzwanie dla rodziców i opiekunów, którym z pomocą przychodzi na szczęście Kino Praha!

Obrazek
2 lutego 2017

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na spotkania z cyklu ”MaMa w Kinie Praha” stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka).

Obrazek
2 lutego 2017

Nietypowa pora, magiczne miejsce, a do tego zachwycająca, zimowa sceneria i tajemniczy blask lampionów – Łazienki Królewskie zapraszają na spacer i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie plenerowe, które odbędzie się w sobotę 18 lutego. W Zimowym Wieczorze Światła weźmie udział także pięć innych muzeów...

Obrazek
1 lutego 2017

3 lutego w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy – kontynuację znanej serii horrorów „Rings”, dramat „Jackie” z Natalie Portman oraz portret założyciela znanej sieci fast-foodów „McImperium”.

Obrazek
1 lutego 2017

3...2...1...START! Zimowe szaleństwo uważamy za rozpoczęte! Jak co roku w Kinie Praha czeka na Was mnóstwo atrakcji, a wśród nich pokazy bajek połączone z warsztatami i animacjami. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę w zimowej atmosferze! Bilety od 12 złotych.

Obrazek
25 stycznia 2017

Od 27 stycznia w kinach sieci Multikino można zobaczyć premierowo komedię animowaną dla całej rodziny „Ostatni sok świata”. Na ten film oraz inne produkcje familijne od poniedziałku do niedzieli rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne płacąc za swoje tyle co dziecko.

Obrazek
25 stycznia 2017

27 stycznia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo trzy filmy – oczekiwaną polską produkcję „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, ostatnią część serii akcji „Resident Evil: Ostatni rozdział” oraz dramat „Amerykańska sielanka”.

Obrazek
25 stycznia 2017

Zapraszamy do magicznego świata baśni, legend i niezwykłych opowieści! W wybraną niedzielę miesiąca, o godz. 11:00 sala kinowa zamieni się w scenę teatralną, na której aktorzy przedstawią znane i lubiane bajki. Spektakle familijne wzbogacone o charakter edukacyjny, staną się wspaniałą alternatywą wspólnego...

Obrazek
25 stycznia 2017

Śpiewasz pod prysznicem?
Lubisz tańczyć przed lustrem?
A może trenujesz już od kilku lat?

Bez względu na to na jakim etapie jesteś i ile masz lat, przyjdź na BEZPŁATNE WARSZTATY MUSICALOWE (z możliwością dołączenia, po warsztatach, do grup weekendowych):

Obrazek
17 stycznia 2017

22 stycznia 2017 roku w wybranych kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć inscenizację „Śpiąca Królewna” w choreografii Jurijego Grigorowicza wg Mariusa Petipy!