Patronujemy

Promocje, Kody rabatowe

Obrazek
25 stycznia 2017

Zima w mieście nie musi być nudna. Warsztaty kulinarne, trening na ściance wspinaczkowej, spacery, zabawy na śniegu, zajęcia małego chemika. To tylko część atrakcji przygotowana przez salę zabaw Fikołki. Pod czujnym okiem animatorów twoja pociecha miło spędzi czas. Do wyboru lokalizacja na Wilanowie i...

Obrazek
10 listopada 2016

MATEMATYKA EZO to zajęcia pozalekcyjne, przeznaczone dla dzieci od 4 do 12 lat, które wprowadzają we wspaniały, abstrakcyjny świat tej nauki.

Celem programu EZO jest zaprezentowanie każdemu dziecku różnorodnych aspektów matematyki w sposób, który umożliwi mu badanie, dyskutowanie, próbowanie swoich sił...

Obrazek
19 października 2016

Zapraszamy do Centrum Edukacyjnego KidzUp! To miejsce, gdzie specjaliści zorganizują wyjątkowe i kreatywne przyjęcie urodzinowe, które Twoje dziecko zapamięta na długo.
Nasi profesjonalni animatorzy zaangażują dzieci nie tylko w budowanie modeli z klocków LEGO®, ale również inne aktywności...

Obrazek
28 września 2016

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 4-6 do udziału w warsztatach „EKSPERYMENTY NAUKOWE”

Warsztaty Małego Geniusza są świetną okazją do empirycznego poznawania świata i postawienia pierwszych kroków w dziedzinie fizyki i chemii.

Obrazek
10 sierpnia 2016

Zrób sobie cool fotę z produktem Oxford i zgłoś przez stronę konkursową www.becoolatschool.pl
Do wygrania tablety Samsung Galaxy Tab S2, smartfony Samsung Galaxy J3, słuchawki Samsung Level On, fotele...

Obrazek
27 listopada 2015

Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie sklepu Kraina Zabawek 2 grudnia od godz. 15.00!

Z okazji otwarcia 10-15 % rabatu na cały asortyment plus słodki poczęstunek. Centrum Handlowe Panorama 2 piętro lok. 207.

Obrazek
19 listopada 2015

Serdecznie zapraszamy rodziców i dziadków do tłumnego przychodzenia ze swoimi pociechami we wszystkie weekendy na filmy dziecięce do Luny!

Do każdego biletu kupionego w cenie regularnej (22 zł) bilet dla dziecka GRATIS!

Obrazek
29 września 2015

Specjalnie dla Czytelników Dziecka w Warszawie Teatr Polski przygotował wyjątkową zniżkę na bilety na jutrzejszy (30 września, godzina 19.00) spektakl "Podróży Guliwera"!

Bilety w SUUUUUUPER cenie specjalnie dla Was dostępne są na hasło: Dziecko w Warszawie...

Obrazek
18 czerwca 2015

Wraz z Fundacja Pociechom mamy dla kogoś z Was 10% zniżkę na półkolonie w Stajni Pociecha.

Link do informacji o półkoloniach: http://dzieckowwarszawie.pl/artykul/zapraszamy...

Obrazek
2 czerwca 2015

Zniżka rabatowa w wysokości 15 % po wpisaniu kodu lato15 przy złożeniu zamówienia. Zniżka ograniczona czasowo. Termin wykorzystania kodu rabatowego ważny do 21 czerwca 2015. Przy zakupie powyżej 100 zł netto wysyłka gratis. Do każdego zakupu dodajemy słodkiego...