Patronujemy

Wydarzenia

Obrazek
2 lutego 2017
Nietypowa pora, magiczne miejsce, a do tego zachwycająca, zimowa sceneria i tajemniczy blask lampionów – Łazienki Królewskie zapraszają na spacer i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie plenerowe, które odbędzie się w sobotę 18 lutego. W Zimowym Wieczorze Światła weźmie udział także pięć innych muzeów rezydencji w Europie...
Obrazek
25 stycznia 2017
Śpiewasz pod prysznicem? Lubisz tańczyć przed lustrem? A może trenujesz już od kilku lat? Bez względu na to na jakim etapie jesteś i ile masz lat, przyjdź na BEZPŁATNE WARSZTATY MUSICALOWE (z możliwością dołączenia, po warsztatach, do grup weekendowych):
Obrazek
25 stycznia 2017
Zima w mieście nie musi być nudna. Warsztaty kulinarne, trening na ściance wspinaczkowej, spacery, zabawy na śniegu, zajęcia małego chemika. To tylko część atrakcji przygotowana przez salę zabaw Fikołki. Pod czujnym okiem animatorów twoja pociecha miło spędzi czas. Do wyboru lokalizacja na Wilanowie i Żoliborzu.
Obrazek
24 stycznia 2017
Trening umiejętności społecznych to program przeznaczony dla dzieci z trudnościami w nawiązywaniu kontaktów społecznych (m.in. dla dzieci nieśmiałych, wycofanych społecznie, z trudnościami w nawiązywaniu prawidłowych relacji rówieśniczych, z panowaniem nad złością „nielubianych” przez kolegów).
Obrazek
24 stycznia 2017
Teatr Baj włącza się w akcję „Warszawa dla Aleppo”. Od 20 do 29 stycznia we foyer teatru są wystawione puszki UNICEF Polska, w których będą zbierane środki na pomoc syryjskim rodzinom. Najważniejszym odbiorcą w Teatrze Baj jest dziecko, jeśli więc jesteśmy w stanie pomóc dzieciom, które nie są pewne swojej przyszłości...
Obrazek
23 stycznia 2017
Bądź z nami na warsztatach i wygraj meble dla dziecka! Na najbliższych warsztatach „Przygoda z macierzyństwem” 28 stycznia masz szansę na zdobycie zestawu mebli do pokoiku dziecięcego od Pinio!
Obrazek
20 stycznia 2017
A TY WIESZ, że możesz wziąć udział w quizie POLAK WIE jeszcze przez kilka dni? Sprawdź swoją wiedzę! Nie ma na co czekać! Rozpoczął się ostatni tydzień zdobywania nagród na www.polakwie.pl!
Obrazek
13 stycznia 2017
Z początkiem 2017 roku debiutuje Million Clouds – nowy internetowy magazyn skierowany do rodziców. Na prawie 80 stronach znajdziemy ogromną dawkę wiedzy i inspiracji dla wszystkich tych, którzy chcą pielęgnować relacje z dzieckiem, poszukują ciekawych rozwiązań i niecodziennych sposobów na spędzenie czasu z rodziną....
Obrazek
13 stycznia 2017
Chcesz spełnić swoje marzenie i stać się częścią świata LEGO? Po raz pierwszy w historii jest taka możliwość!
Obrazek
13 stycznia 2017
Już 28-ego stycznia portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”. Gościem specjalnym na warsztatach będzie Katarzyna Bujakiewicz!